باسلام خدمت بازدید کنندگان محترم ، اخیرا افرادی سودجو و کلاهبردار ، با نام تجاری "آچیلان در" اقدام به فروش غیرقانونی کالاهای بی کیفیت ، غیر استاندارد و قیمت های سرسام آور با این برند نموده اند . لازم به توضیح است که این شرکت بالغ بر 5 سال فعالیت نکرده و با نام تجاری "تانیش در" فعالیت می کند . به خاطر داشته باشید که محصولات "آچیلان در" با برند و گارانتی معتبر در سایت رسمی ما معرفی و به فروش می رسد. متشکریم
درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یا همان درب های تمام اتوماتیک امکانات کارآمد و مناسبی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از ریموت کنترل پارکینگ ، بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر بصورت کاملا اتوماتیک تردد نمایند.

شرکت آچیلان در به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارائه کننده‌ انواع خدمات نصب درب اتوماتیک در ایران، هم‌اکنون خندمات دربهای اتوماتیک را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشور ارایه می‌کند. به گونه‌ای که در تمام نقاط شهر تهران، تقریبا” کلیه‌ی مناطق از خدمات دربهای اتوماتیک آچیلان در مملو می باشد و در سطح کشور نیزتقریباً در تمامی استان‌ها شاهد این قضیه هستیم.

گفتنی‌ است، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از مشتریان و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات دربهای اتوماتیک آچیلان در استفاده می‌کنند و رضایت خاطر مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر آچیلان در از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان آچیلان در در این حوزه بپیوندند و آچیلان در در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.

انواع خدمات در اتوماتیک : فروش لوازم در ریموت ، تجهیزات و قطعات انواع درب برقی اتومات ، چشم درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگ  ، کرکره ای برقی ، نصب و راه اندازی انواع درب اتوماتیک پارکینگ ، کرکره اتوماتیک ،

درب اتوماتیک شیشه ای

آذر در تنها شرکت ارائه دهنده گارانتی بی قید و شرط در کشور فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگی

درب کرکره ای اتوماتیک,درب برقی کرکره اتوماتیک,جک پارکینگی,درب شیشه ای اتوماتیک