باسلام خدمت بازدید کنندگان محترم ، اخیرا افرادی سودجو و کلاهبردار ، با نام تجاری "آچیلان در" اقدام به فروش غیرقانونی کالاهای بی کیفیت ، غیر استاندارد و قیمت های سرسام آور با این برند نموده اند . لازم به توضیح است که این شرکت بالغ بر 5 سال فعالیت نکرده و با نام تجاری "تانیش در" فعالیت می کند . به خاطر داشته باشید که محصولات "آچیلان در" با برند و گارانتی معتبر در سایت رسمی ما معرفی و به فروش می رسد. متشکریم
درب اتوماتیک فولد آپ FOLD UP

درب اتوماتیک فولد آپ FOLD UP

درب اتوماتیک فولد آپ FOLD UP

درب اتوماتیک فولد آپ FOLD UP ( دربهای صنعتی PVC ) یکی از بهترین و برترین درب های اتوماتیک صنعتی در نوع خود می باشد . قابلیتهای ویژه و منحصر به فرد آن در میان باقی سیستمها باعث شده است تا از این سیستم در محیطهای پرتردد و شرایط سخت که از لحاظ صنعتی دارای محدودیتهایی نیز هستند، استفاده شود.در ادامه برخی از ویژگیهای سیستمهای دربهای اتوماتیک صنعتی فولد آپ عنوان شده است:

سرعت ثابت m/s 1 در عملکرد باز و بسته شدن درب اتوماتیک در نظر گرفته شده است.
این نوع درب ها که معمولا برای محیط های صنعتی طراحی می گردند قابلیت تردد بالایی در بازه 960 الی 1430 بار در 24 ساعت را مقدور می سازد.
مقاومت درب های فولد آپ در مقابل جریان باد با سرعت km/h 73 می باشد.
سیستم های تولیدی توسط کمپانی بارزانته تماما قابلیت کارکرد در بازه دمایی 15- الی 50 + درجه سانتیگراد را دارا می باشند. اگر شرایط محیطی تغییر کند این شرکت قابلیت تغییر طراحی متناسب با دمای متعارف محیطی خواهد داشت.
سیستم های فولد آپ می توانند از ویژگی های بالانس درب برخوردار باشد که این امر شرایط حرکت دستی را برای باز کردن درب به هر دلیلی که موتور در مدار قرار نگرفته باشد، امکان پذیر می سازد.

بر روی درب اتوماتیک نوار حساس به مانع نصب می گردد که در حین حرکت درب به سمت پایین با برخورد به موانع احتمالی در زیر درب فرمان عملکرد عکس و برگشت درب را به کنترل برد و موتور ارسال می کند این قطعه به نام Safety Edge بر روی پکیج ها پیش بینی شده است.
از تجهیزات امنیتی می توان از چشم های مادون قرمز برای بالا بردن امنیت کارکرد دستگاه استفاده برد.
کنترل برد دستگاه امکان اتصال به کلیه تجهیزات BMS و مدارهای فرمانی از قبیل لوپ دتکتور، ریموت کنترل و …. را دارا است.
سیستم مدار فرمان داخل پکیجی قرار گرفته که IP55 را برای آن فراهم ساخته است.

 دربهای اتوماتیک FOLD UP

دربهای ریموتی با سرعت بالای FOLD UP پاسخی به مشکل اتوماسیون برای ورودیهای عریض و بادگیر می باشند.
با توجه به مزیت باز و بسته شدن سریع و کیفیت درزگیری این نوع دربها، اتلاف گرمای محیط به حداقل می رسد، بنابراین هزینه های مربوط به انرژی به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند و راندمان کاری بهبود می یابد.
حرکت عمودی درب توسط تسمه های بالا رونده ای انجام می شود که در بالای درب جمع می شوند.
استفاده از مواد اولیه مطلوب و اجزای الکترونیکی پیشرفته، باعث شده است که دربها موقعیت خود را در برابر شرایط سخت و کاربردهای تجاری به خوبی نشان دهند.
موتور این مدل از دربها بر روی دیوار بیرونی نصب می شود و مناسب مکانهایی می باشد که از لحاظ ارتفاع در فضای داخلی دچار مشکل می باشند.
دربهای FOLD UP بارزانته ایتالیا در حقیقت یک مدل عمومی از دربهای سریع می باشند. این مدل از دربها برای استفاده و نصب در فضای بازشوی خارجی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.
حداکثر اندازه استاندارد برای این مدل درب 12 متر عرض و 7 متر ارتفاع می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان پروژه می توانید با قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نموده و بصورت رایگان مشاوره شوید.

درب اتوماتیک شیشه ای

آذر در تنها شرکت ارائه دهنده گارانتی بی قید و شرط در کشور فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگی

درب کرکره ای اتوماتیک,درب برقی کرکره اتوماتیک,جک پارکینگی,درب شیشه ای اتوماتیک